Indywidulany plan badawczy

Doktorant, w uzgodnieniu z promotorem lub promotorami, opracowuje indywidualny plan badawczy zawierający w szczególności harmonogram przygotowania rozprawy doktorskiej i przedstawienia go dyrektorowi szkoły doktorskiej w terminie 12 miesięcy od rozpoczęcia I roku kształcenia.

Uprzejmie przypominamy doktorantom I roku o konieczności składania do 30.09.2024 r. Indywidualnego Planu Badawczego (Załącznik nr 3 do

zarządzenia nr 1 Dyrektora Szkoły Doktorskiej w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie z dnia 9 lutego 2023 r. w sprawie wzorów druków dokumentów obowiązujących w przebiegu kształcenia w Szkole Doktorskiej w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie)

Wzory dokumentów dostępne są w zakładce "Dokumenty do pobrania".