Instrukcja składania wniosku w ramach programu

Procedura zgłaszania wniosku na ZUT w Szczecinie w ramach programu „Doktorat wdrożeniowy”

1. Kandydat na doktoranta w ramach doktoratu wdrożeniowego i promotor ze strony ZUT w Szczecinie (promotor) są zobligowani do zapoznania się z następującymi dokumentami:

2. Kandydat na doktoranta w porozumieniu z pracodawcą i promotorem/pracownikiem ZUT przygotowuje projekt zgodnie ze szczegółowym zakresem informacji zawartych we wniosku składanym w ramach programu „Doktorat wdrożeniowy” od VI edycji;
  3. Wniosek kandydata pod względem merytorycznym jest sprawdzany przez Dział Projektów Strategicznych ZUT w Szczecinie (osoba do kontaktu: pani Karolina Puchalska; email: Karolina.Puchalska@zut.edu.pl; tel. +48 91 449 40 91).
  4. Kandydat na doktoranta w ramach programu „Doktorat wdrożeniowy” zobowiązany jest do przejścia procesu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej w ZUT zgodnie z zasadami rekrutacji na I rok kształcenia do Szkoły Doktorskiej w ZUT na rok akademicki 2023/2024 (format:  pdf, rozmiar:  14,43 MB)) oraz harmonogramem postępowania kwalifikacyjnego kandydatów na I rok kształcenia w Szkole Doktorskiej w ZUT w roku akademickim 2023/2024 finansowanych z programu „Doktorat wdrożeniowy”.  (format:  pdf, rozmiar:  1,29 MB)
  5. Kandydat na doktoranta, po otrzymaniu informacji z MEiN o wstępnym zakwalifikowaniu do udziału w programie oraz po przeprowadzeniu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej w ZUT w Szczecinie, przygotowuje z promotorem/pracownikiem ZUT informacje obejmujące informacje o doktorancie i o kosztach wykorzystania infrastruktury badawczej finansowanych w ramach programu (zgodnie z wytycznymi MEiN) oraz harmonogram prac nad projektem.