Immatrykulacja doktorantów I roku Szkoły Doktorskiej 01.10.2024 07:48

Serdecznie zapraszamy doktorantów I roku na uroczystą Immatrykulację, która odbędzie się 2 października 2024 r. o godzinie 14:00 w budynku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki w sali nr 329 (III piętro, prawe skrzydło).

Immatrykulacja to ważne wydarzenie w życiu akademickim, które symbolizuje oficjalne przyjęcie nowych doktorantów do wspólnoty naukowej naszej Uczelni. Wydarzenie będzie okazją do spotkania z nowym Dyrektorem Szkoły Doktorskiej prof. dr hab. inż. Magdaleną Janus, przedstawicielami Sejmiku Samorządu Doktorantów oraz kolegami, którzy rozpoczną swoją naukową podróż w Szkole Doktorskiej.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Szkoły Doktorskiej, który dostępny jest na stronie internetowej szkoladoktorska.zut.edu.pl/dla-doktoranta/regulamin-szkoly-doktorskiej.html

oraz o przyniesienie wypełnionych dokumentów (pliki dostępne na stronie szkoladoktorska.zut.edu.pl/dla-doktoranta/dokumenty-do-pobrania.html):

• wniosku o przyznanie stypendium doktoranckiego w Szkole Doktorskiej,
  • ankiety do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego doktoranta w Szkole Doktorskiej.

szkoladoktorska.zut.edu.pl/dla-doktoranta/stypendia-ubezpieczenia-i-skladki.html