Wakacje kończymy z "przytupem" Kolejna obrona absolwenta Szkoły Doktorskiej!! 20.09.2024 12:53

Gratulacje dla absolwenta Szkoły Doktorskiej w ZUT mgra inż. Marcina Gołaszewskiego z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie!!

W dniu 20.09.2024  r. w trybie hybrydowym odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Marcina Gołaszewskiego na temat: Modelowanie procesu mikrofrezowania części wytworzonych technologiami przyrostowymi, w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna. Promotorem pracy był prof. dr hab. inż. Bartosz Powałka, a promotorem pomocniczym dr inż. Marcin Królikowski z WIMiM ZUT. Recenzję rozprawy przygotowali: dr hab. inż. Witold Habrat, prof. PRz z Politechniki Rzeszowskiej, dr hab. inż. Mariusz Deja, prof. PG z Politechniki Gdańskiej i dr hab. inż. Radosław Maruda, prof. UZ z Uniwersytetu Zielonogórskiego. Trzech recenzentów wnioskowało o wyróżnienie rozprawy.

Była to ostatnia obrona rozprawy doktorskiej w której uczestniczyła dotychczasowa Dyrektor Szkoły Doktorskiej w ZUT (kadencja 2020-2024) prof. dr hab. inż. Agata Markowska-Szczupak (zdjęcie pamiątkowe z doktorantem).