Stypendia Stowarzyszenia Elektryków Polskich dla doktorantów naszej Szkoły Doktorskiej! 09.11.2023 11:12

Dnia 31 października 2023 r. rozstrzygnięty został konkurs Stowarzyszenia Elektryków Polskich na stypendia naukowe i organizacyjne.
Laureatami obydwu kategorii zostali dwaj doktoranci naszej uczelni! Stypendium naukowe w kategorii „Młodzi pracownicy nauki” otrzymał mgr inż. Michał Cichowicz, doktorant II roku Szkoły Doktorskiej w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne, którego promotorem jest dr hab. inż Marcin Wardach, prof. ZUT, a promotorem pomocniczym dr inż. Paweł Herbin, natomiast stypendium organizacyjne otrzymał mgr inż. Ryszard Łukaszuk, doktorant III roku Szkoły Doktorskiej w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne, którego promotorem jest prof. dr hab. inż. Tomasz Chady. Wręczenie stypendiów odbyło się 9 listopada 2023 r. podczas XLVI Gdańskich Dni Elektryki i XXIV Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka na Politechnice Gdańskiej. Z uwagi na nieobecność Pana Ryszarda podczas wydarzenia w Gdańsku, jego stypendium zostanie wręczone podczas 11 grudnia 2023 r. w Warszawie podczas Spotkania Świąteczno-Noworocznego Sympatyków i Przyjaciół SEP.

Serdecznie Panom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!